Impressum

Impressum

Angaben gemäß § 5 TMG

Krzysztof Borowik
KB WebStudio
Teupitzer Str. 40
12627 Berlin

Kontakt

Telefon: 017643650990
E-Mail: info@kb-webstudio.net

Umsatzsteuer-ID

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß § 27 a Umsatzsteuergesetz:
DE325713866

EU-Streitschlichtung

Die Europäische Kommission stellt eine Plattform zur Online-Streitbeilegung (OS) bereit: https://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Unsere E-Mail-Adresse finden Sie oben im Impressum.

Verbraucher­streit­beilegung/Universal­schlichtungs­stelle

Wir sind nicht bereit oder verpflichtet, an Streitbeilegungsverfahren vor einer Verbraucherschlichtungsstelle teilzunehmen.

Wyłączenie odpowiedzialności

Treści naszych stron zostały stworzone z największą starannością. Jednak nie możemy zagwarantować dokładności, kompletności ani aktualności tych treści. Jako dostawca usług, zgodnie z § 7 ust.1 TMG, jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach według ogólnych przepisów prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG, jako dostawca usług nie jesteśmy jednak zobowiązani monitorować przekazywanych lub przechowywanych informacji obcych ani szukać okoliczności wskazujących na niezgodną z prawem działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania użytkowania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostają bez zmian. Jednak odpowiedzialność w tym zakresie jest możliwa dopiero od momentu uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Po uświadomieniu się o odpowiednich naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy te treści.

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść połączonych stron zawsze odpowiedzialny jest odpowiedni dostawca lub operator stron. Połączone strony były sprawdzane pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były widoczne w momencie tworzenia linku. Stała kontrola treści stron połączonych nie jest jednak możliwa bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po uświadomieniu się o naruszeniach prawa natychmiast usuniemy takie linki.

Treści i prace tworzone przez operatorów tych stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przeróbka, dystrybucja i każda forma wykorzystania poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. Jeśli treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli jednak zauważysz naruszenie prawa autorskiego, prosimy o informację. Po uświadomieniu się o naruszeniach prawnych natychmiast usuniemy takie treści.

Formularz Kontaktowy